Sabina Drozdowska

Sabina Drozdowska
Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Podyplomowych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,
w tym zarówno w obszarze prawa procesowego jak i materialnego.

Reprezentuje przedsiębiorców w skomplikowanych postępowaniach przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, a także w postępowaniach mediacyjnych. Reprezentowała Klientów także przed sądami arbitrażowymi i administracyjnymi.

Zajmuje się doradztwem z zakresu prawa inwestycyjnego, dotyczącym przedsięwzięć budowlanych prowadzonych przez wiodące podmioty branży deweloperskiej. Doradza także przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami.

Udziela wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej na rzecz znanych polskich firm innowacyjnych, dbając o ich bezpieczeństwo prawne. Świadczy pomoc prawną w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego, bieżącej obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego, przygotowania procesów związanych z przekształceniami form prawnych podmiotów gospodarczych, połączeń i likwidacji.

Z Kancelarią współpracuje od 2011r.