Monika Gibas Gościcka

Monika Gibas Gościcka
Radca prawny

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku.
W 2014 r. ukończyła aplikację radcowską i w 2015 r. została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


W ramach doskonalenia zawodowego w 2016 r. ukończyła Szkołę Prawa własności intelektualnej (IP) w ramach Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

W 2020 r. ukończyła studia podyplomowe z Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Gdańskim realizowane pod patronatem Urzędu Zamówień Publicznych.

W 2022 r. wpisana na listę stałych mediatorów sądowych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Obecnie uczestnik Szkoły Praw Nowych Technologii 2023 w ramach Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w renomowanych kancelariach prawniczych. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów korporacyjnych z różnych branż. Świadczy także pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, prawie zamówień publicznych i administracyjnym. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych.

W 2011 r. ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim.

Z Kancelarią współpracuje od 2013 r.